«Батьківщина» зареєструвала нову постанову про ТСК, що реально розслідуватиме корупцію в оборонці

«Батьківщина» зареєструвала проект постанови про ТСК, що реально розслідуватиме факти корупційних дій на рівні Президента України та Першого заступника Секретаря РНБО в оборонці.

Про це повідомив перший заступник Голови фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв у кулуарах ВРУ.

Він дуже скептично поставився до ефективності ТСК, яку Верховна Рада створила після оприлюднення першої публікації резонансних журналістських розслідувань щодо корупції в оборонпромі, і яка, як відомо «півтора тижня не могла зібратися на засідання і тільки під тиском Верховної Ради змушена були почати засідання».

Нагадаємо, очолює комісію депутат від БПП Іван Вінник.

«Це класична ситуація, коли щуку кинули в річку: представник Порошенка очолює комісію, яка розслідує корупцію, в якій замішане все оточення президента і його підприємства. Я не вірю, що в роботі такої ТСК буде якийсь результат», – зауважив заступник Голови фракції.

Парламентарій нагадав: справи щодо зловживань в оборонній галузі розслідуються з 2015 року. Він висловив переконання, що всі матеріали були і в Генерального прокурора, і в СБУ, «проте  все спускалося на гальмах».

«Ми підготували новий, вже третій варіант проекту постанови про створення комісії. Я переконаний, це нарешті дозволить запрацювати комісії, яка реально почне розслідування і за фактом корупції в «Укроборонпромі», і за фактами корупції в правоохоронних органах, які прикривали зловживання в оборонній галузі», – наголосив  представник «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова