«Батьківщина» закликає владу не влаштовувати публічні розправи, – Сергій Соболєв

«Батьківщина» закликає владу не влаштовувати публічні політичні розправи, а доводити причетність до злочинів у судах.

Про це заявив перший заступник керівника фракції Сергій Соболєв з парламентської трибуни за підсумками звіту Генпрокурора.

«Сьогодні не є питання Саакашвілі чи будь-кого іншого. Я пам’ятаю, як на цій трибуні стояли інші й доводили: Луценко – злочинець, Ляшко – злочинець, Тимошенко – злочинець, всі – злочинці! Де тепер всі ці люди? У Москві? У Ростові? Вам не буде потім соромно за те, що ви все це слухаєте і не робите висновків?» – зауважив політик.

Сергій Соболєв вважає, що в країні не може бути жодних політичних справ: «Є злочин – доведіть у суді. І годі тут концерти влаштовувати!»

Представник «Батьківщини» також процитував заяву президента Петра Порошенка, виголошену під час представлення Міхеїла Саакашвілі губернатором Одещини: «Саакашвілі – герой, який врятував Грузію, людина, яка врятувала Грузію від корупції, навела порядок у судах, людина, яка змогла зробити економічний прорив Грузії».

До того ж, як нагадав парламентар, саме Порошенко вручив Саакашвілі посвідчення громадянина України.

«Вам не соромно? Вам не здається, що всі є учасниками одного театру абсурду, коли соціологи визначають, кого знищувати в країні, а кого підтримувати?» – звернувся Сергій Соболєв до народних депутатів.

Заступник Голови фракції також нагадав про низку нерозслідуваних резонансних справ і звернувся до присутнього у Верховній Раді Генпрокурора із запитаннями: «Чи заарештовані кошти Януковича і його сина і як пройшла оборудка з купівлею телеканалу «Прямий»? Хто їздив до Фірташа у Відень напередодні президентських виборів, який тоді сидів під арештом?»

Як відомо, у вівторок, 5 грудня, о 16:00 Верховна Рада запросила для звіту керівників силових структур, а саме голову СБУ та Генпрокурора, у зв’язку з ситуацією навколо затримання екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі.

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко закликала парламент різко засудити факти політичного терору в Україні.

Окрім того, «Батьківщина» оприлюднила заяву, в якій назвала дії влади щодо Саакашвілі політичним терором.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова