«Батьківщина» закликає відстояти волевиявлення громадян на Херсонщині, – заява партії

Як відомо, на проміжних виборах до Верховної Ради кандидати від партії «Батьківщина» здобули переконливу перемогу на двох із семи округів. Юрій Одарченко отримав 25% голосів виборців у 183-ому окрузі, Руслан Богдан – 21,64% у 151-ому.

Офіційні результати оприлюднено на сайті ЦВК.

Проте, на превеликий жаль, влада не може змиритися з об’єктивним волевиявленням українців: її кандидати, які отримали поразку, будь-якою ціною намагаються прорватися до влади.

Кандидат у народні депутати України у 183-ому окрузі від Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Андрій Путілов, який втратив довіру у виборців, тепер прагне незаконно відвоювати перемогу – через неформальні зв’язки та використання адміністративного ресурсу.

Так, у понеділок, 25 липня, Одеський апеляційний адміністративний суд розглядатиме заяву, в якій Путілов вимагає визнання голосування на виборчих дільницях недійсними та оскаржує результати виборів в окрузі.

Партія ВО «Батьківщина» розцінює це як чергову спробу провладних сил через кишенькові суди сфальшувати результати виборів, ігноруючи засади демократії та вільного волевиявлення громадян.

У цій ситуації надзвичайно важливим є контроль громадянського суспільства, надання справі максимальної публічності.

Тож «Батьківщина» закликає усіх небайдужих прийти в понеділок, 25 липня, о 14 годині під приміщення Одеського апеляційного суду (м. Одеса, вул. Софіївська, 19) та сказати рішуче «ні» провладним маніпуляціям виборчого процесу.

Виборці вже висловили своє обурення «драконівськими» тарифами на послуги ЖКГ та нищівною соціальною політикою влади, не підтримуючи провладних кандидатів.

Тепер відстояти справедливість повинна громадськість: своєю категоричною позицією та широким розголосом протиправних дій.

Партія ВО «Батьківщина», 24 липня 2016р.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова