«Батьківщина» закликає скасувати е-декларування як аспект політичних репресій проти громадських активістів

«Батьківщина» закликає парламент підтримати закон про скасування е-декларування для громадських організацій, а також скасувати кримінальну відповідальність для них за неподання е-декларацій до 1 квітня.

Про це заявила лідер фракції Юлія Тимошенко на брифінгу за підсумками засідання Погоджувальної ради лідерів парламентських фракцій та комітетів.

Політик нагадала, що завтра це питання розглядатиметься у Верховній Раді першим.

«Влада почала знаходити інструменти, щоб громадських діячів і активістів, які борються з корупцією, загнати під плінтус», – зауважила Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» переконана, що всі громадські активісти готові до прозорості декларування своєї фінансової діяльності.

«Але питання полягає в іншому: сьогодні ті закони, які ухвалили щодо декларування доходів і видатків громадських активістів, які борються з корупцією, не є просто концепцією прозорості їх фінансової діяльності. Це, по суті, петля, яку вдягають на шию активістам. Це акт політичної агресії проти тих друзів України у світі, які підтримують наші громадські організації. Цього не можна допустити, треба негайно добитися скасування е-декларування як аспекту політичних репресій проти активістів», – підсумувала парламентарій.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова