«Батьківщина» – за стратегічні переговори заради порятунку країни, – Юлія Тимошенко

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко закликає керівництво держави припинити імітацію реформ, які вбивають Україну, та розпочати загальнонаціональні стратегічні переговори.

Про це вона заявила сьогодні на засіданні Погоджувальної ради лідерів парламентських фракцій і комітетів.

Тимошенко зауважила, що після Революції Гідності український парламент ухвалив понад 700 законів, які «зруйнували життя кожної людини, зруйнували систему державного управління».

За її словами, у країні під виглядом реформ відбувається хаос і «все це призвело до того, що за показником смертності Україна – вже на другому місці у світі».

«8% громадян України, або три мільйони, прийняли рішення про трудову міграцію, оскільки не знайшли собі місця на рідній землі. Це вдвічі більше, ніж до Революції! І ви називаєте це реформами? Припиніть називати це реформами! Через невігластво, через корупцію, в якій погрузло вище керівництво держави, через нерозуміння і некомпетентність, куди вести країну, ви нищите нашу державу», – наголосила Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» висловила занепокоєння тим, що бюджетна резолюція подана на три з половиною місяці пізніше, ніж передбачено Бюджетним кодексом.

«Але почитайте – це бюджетна резолюція остаточного знищення держави! Там, по суті, фіксується стратегія бідності», – зазначила Тимошенко.

Вона також звернулась до представника уряду з вимогою назвати дату подання проекту бюджету на наступний рік: «По-перше, скажіть, чи ви подасте проект бюджету до 15 вересня? А по-друге, скажіть, чи не відкличете цей проект бюджету, як це робив Яценюк?».

«Країну сьогодні вбивають некомпетентністю, продажністю, корупцією і маріонетковим керуванням ззовні. Або ми сідаємо за стіл переговорів, говоримо про стратегічні речі, або ця метушня призведе до того, що Україна почне зникати з обличчя світу. Цього допустити не можна», – заявила Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» також наполягає, що ключовим завданням парламенту має бути продовження мораторію на продаж землі, термін якого спливає через чотири місяці.

Також Тимошенко закликала лідерів фракцій підтримати законодавчі ініціативи, які дозволять знизити тарифи для населення.

Окрім того, лідер фракції озвучила вимогу «Батьківщини» про публічний розгляд в парламенті меморандуму співпраці з МВФ, ще до підписання президентом і прем’єром.

«Досить кулуарщини», – зауважила політик.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова