«Батьківщина» хоче побачити нову якість уряду, – Сергій Соболєв

«Батьківщина» під час засідання Ради коаліції за участю керівництва уряду бажає почути відповідь на головне питання: чи є нова якість в уряду Яценюка?

Про це журналістам перед початком зустрічі повідомив заступник керівника фракції Сергій Соболєв.

«Поки що ми бачимо, що в уряду спрацьовує інстинкт самозбереження, але в даній ситуації – це не найкраща поведінка: якщо уряд не вийде з новою якістю, а й надалі будь-якою ціною триматиметься за крісла», – наголосив він.

Сергій Соболєв також зазначив, що в очікуванні змін від уряду вже уривається терпець.

«Ми дуже довго чекали і, якщо ви помітили, наша риторика щодо уряду змінювалась дуже повільно: ми чекали бюджет, чекали у вересні, у жовтні, у листопаді, у грудні…І коли в грудні ми зрозуміли, що ніякого бюджету немає, тоді виникла ситуація: або внесіть бюджет, або подайте у відставку та звільніть дорогу іншим, тим, хто розуміє, як це робиться», – сказав депутат від «Батьківщини».

Заступник Голови фракції вважає, що чинний уряд не розуміє сьогоднішніх реалій.

«І коли ми зрозуміли, що в бюджеті немає нічого нового, що там знову старі методи тиску та вижимання, то стало очевидно, що уряд не розуміє, в якій країні він живе і що державі потрібен новий поштовх і нова якість… Можливо, зараз уряд прозрів і має вже якусь стратегію поведінки. Ми хочемо послухати. Головне питання: чи є у нас уряд з новою якістю?» – пояснив Сергій Соболєв позицію фракції.

Політик також наполягає на тому, щоб очільники міністерств були відвертими.

«Учора міністри, які відкликали свої заяви про відставку, заявляли, що вони тепер не допустять політичного та бізнесового тиску, але жоден з них не назвав прізвища тих, хто реально керує їх міністерствами. Хіба хтось не знає, що податковою і митницею керує не Яресько і не Насіров? Хіба хтось не знає, що міністерством енергетики керує не Демчишин? Хіба хтось не знає, що потоками в «Енергоатомі» керує не його голова і не профільний міністр? От ми й хочемо почути: чи знають керівники міністерств про це?» – обурився парламентарій.

За словами Сергія Соболєва, сьогодні «стоїть питання не альтернативи Яценюку, а питання альтернативи курсу Яценюка».

«Ми поспілкуємося, і тоді буде зрозуміло, чи є нова якість уряду, чи це лише розмови», – підсумував представник «Батьківщини».

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова