«Батьківщина» висловлює вдячність Посольству Китаю за надану благодійну допомогу в розпал епідемії коронавірусу в Україні

Заступник Голови партії «Батьківщина», перший заступник голови Комітету ВРУ у закордонних справах Григорій Немиря висловив вдячність Посольству Китайської Народної Республіки в Україні за надану благодійну допомогу у вигляді засобів індивідуального захисту для партійців.

«У цей час виклику для усього світу ми щиро вдячні Китаю, який незважаючи на власні труднощі із відновленням після піку захворюваності, прийшов на допомогу Україні. Ця підтримка – свідчення Вашого небайдужого ставлення до членів нашої партії», – зауважив Григорій Немиря.

Політик висловив переконання, що світ може подолати пандемію тільки об‘єднавшись, та наголосив на необхідності продовження співпраці України з китайською стороною, зокрема щодо подальшого обміну досвідом у боротьбі з пандемією.

Нагадаємо, що 23 квітня Посольство Китаю в Україні передало партії «Батьківщина» комплект із трьох тисяч медичних масок для індивідуального захисту партійців у розпал епідемії коронавірусу в Україні.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова