«Батьківщина» вимагає від Генпрокурора звіту щодо «чорної бухгалтерії» Партії регіонів

Фракція «Батьківщина» вимагає від влади відвертої розмови про фінансування з так званої чорної бухгалтерії Партії регіонів політичних проектів, які досі існують на гроші Януковича.

Про це заявив перший заступник керівника фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв з парламентської трибуни.

«Настав час для відвертої розмови: фракція «Батьківщина» дуже хоче заслухати Генпрокурора Юрія Луценка щодо «чорної бухгалтерії» Партії регіонів, в якій фігурують сотні прізвищ! Яка доля цих людей? Зокрема тих, хто зараз сидить у цій сесійній залі? Куди поділися «чорні списки» ПР, хто отримував кошти з рук Януковича?» – запитав політик.

За словами Сергія Соболєва, «без відповідей на ці запитання не буде відповідей і на всі інші запитання, які виникли в країні».

«Хто дав громадянство Міхеїлу Саакашвілі? Президент Порошенко! Він давав громадянство агенту Росії? Хто тоді президент Порошенко? Відповідь на це ми маємо отримати тут і сьогодні», – обурився заступник Голови фракції.

Як відомо, у вівторок, 5 грудня, о 16:00 Верховна Рада запросила для звіту керівників силових структур, а саме голову СБУ та Генпрокурора, у зв’язку з ситуацією навколо затримання екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі.

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко закликала парламент різко засудити факти політичного терору в Україні.

Окрім того, «Батьківщина» оприлюднила заяву, в якій назвала дії влади щодо Саакашвілі політичним терором.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова