«Батьківщина» вимагає звіту голови СБУ щодо незаконного обвинувачення депутатів у підготовці держперевороту

«Батьківщина» вимагає звіту голови Служби безпеки України Василя Грицака з приводу сфабрикованої справи щодо чотирьох депутатів Наталівської сільської ради (Запорізька область), які, за версією СБУ, готували державний переворот.

З такою вимогою від фракції з парламентської трибуни виступив перший заступник керівника фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв.

За його словами, працівники СБУ, які згодом визнали в суді хибність цієї справи, разом із прокурором Запорізької області, який сфабрикував цю справу, мають бути притягнуті до відповідальності.

«Пане Грицак, сьогодні я хочу почути ваш звіт, як чотири депутати сільської ради готували державний переворот», – заявив перший заступник керівника фракції «Батьківщина».

Як повідомив Сергій Соболєв, подібна ситуація виникла через те, що губернатор Запорізької області намагався реалізовувати незаконну схему щодо передачі 160 га землі в селі Наталівка  підставній фірмі.

«Коли населення Наталівки вийшло на протест і зняло керівника цього населеного пункту, призначивши секретаря ради, тоді включилися СБУ і прокуратура для того, щоб оголосити про держаний переворот», – розповів парламентарій.

Сергій Соболєв зауважив, що в четвер, 7 грудня, в парламенті відбудеться визначне голосування про продовження мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення, яке поставить хрест на таких горе-землевласниках.

Читайте також:

«Батьківщина» вимагає, щоб парламент ухвалив мораторій на продаж землі 7 грудня

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова