«Батьківщина» вимагає зупинити вакханалію з українською ГТС і негайно знизити тарифи для населення

«Батьківщина» звертається до президента та прем’єр-міністра з вимогою зупинити підготовку афери з передачею у власність чи управління 49% газотранспортної системи (ГТС) України.

На цьому наголосив заступник голови партії «Батьківщини» Іван Крулько під час виступу у сесійній залі.

«Влада готує великий пограбунок українського народу, аферу, яка може коштувати Україні майбутнього. Це все відбувається за спиною українського народу. Йдеться про плани віддати  у власність або в управління 49% ГТС», – пояснив він.

Політик нагадав, що щороку ГТС  забезпечує Україні дохід щонайменше у 2 млрд дол. за транзит, а побудова такої системи з нуля, за підрахунками експертів, коштує щонайменше 300 млрд євро. Натомість її хочуть віддати за безцінь, додав народний депутат.

За словами Івана Крулька, ідеологами схеми виступають Президент України Петро Порошенко і глава «Нафтогазу» Андрій Коболєв.

«Вони кажуть, що українці такі нікчемні, що не можуть правильно керувати ГТС, тому давайте віддамо її іноземцям, за якими може стояти російський капітал «Газпрому». Мовляв, вони краще керуватимуть. До того ж ніхто не вкладатиме у розвиток ГТС жодної копійки. Дехто вважає, що це добре, що прийде хазяїн і наведе порядок. Так можуть говорити тільки аферисти та спільники цієї афери. Це не інвестиційний проект, а пограбунок», – резюмував він.

Парламентарій зауважив, що «Батьківщина» вчора  подала заяву до НАБУ та Генпрокуратури про плани влади у вчиненні злочину з незаконної приватизації ГТС.

Політик звернувся до президента та прем’єр-міністра із трибуни ВРУ з вимогою зупинити вакханалію з ГТС і захистити національну власність.

Іван Крулько також звернувся  до народних депутатів із пропозицією підтримати законопроект «Батьківщини» №8107, який захистить українську ГТС від тіньової передачі та відчуження.

«У  2007 році саме Юлія Тимошенко провела такий законопроект, щоб захистити національну власність. І тоді він набрав рекордних 430 голосів», – нагадав депутат від «Батьківщини».

Окрім того, за його словами, після перемоги України над «Газпромом» у Стокгольмському арбітражі настав момент істини: «Виявилось, що газові контракти 2009 року  були зовсім не «кабальними», як про це  розповідали різні поро хоботи, зокрема і в цьому сесійному залі, українському народу».

Політик також зазначив, що «Батьківщина» пропонує негайно знизити тарифи на газ  для населення, враховуючи рішення Стокгольмського арбітражу та фінплан «Нафтогазу», згідно якого планується закласти 720 млн грн на бонуси керівництву та підняття тарифів з 1 квітня.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова