«Батьківщина» вимагає зняти з розгляду земельні законопроєкти та закликає президента провести всеукраїнський референдум

Законопроєкти щодо розпродажу українських земель не відображають інтересів українців, тому партія «Батьківщина» вимагає зняти їх з розгляду та створити робочу групу для розробки стратегії розвитку аграрного сектору.

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час виступу на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики.

«Необхідно звернутися до президента та поінформувати його про те, що понад 70% людей в Україні категорично проти розпродажу сільськогосподарської землі. Йому потрібно це знати, щоб він спочатку, як обіцяв, провів референдум, а не «через коліно» протягував ці закони в парламенті», – наголосила Юлія Тимошенко.

Лідер партії переконана, що проводячи земельні закони, монокоаліція дозволить іноземцям збагачуватися коштом українців, «скуповуючи за безцінь землі, через заставу проводячи їх конфіскацію, вирощуючи сировину варварськими методами, вивозячи отриманий врожай та переробляючи його за межами України».

Юлія Тимошенко закликала невідкладно створити робочу групу для розробки стратегії розвитку аграрного сектору, яка допоможе визначитися із подальшими діями.

«Потрібно негайно створити потужну інтелектуальну групу, яка буде розробляти стратегію розвитку нашого аграрного сектору, фермерства, малого та середнього сільськогосподарського виробництва, переробки сільгосппродукції, фінансового забезпечення, державної підтримки. І тільки після того, як ця стратегія буде ухвалена в парламенті, почати її реалізовувати», – резюмувала Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова