«Батьківщина» вимагає відкликати незаконно призначене Порошенком керівництво НКРЕКП

«Батьківщина» вимагає відкликати незаконно призначене президентом керівництво НКРЕКП.

З такою пропозицією виступив заступник керівника фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв з трибуни Верховної Ради.

Він розповів, що вчора відбулося засідання НКРЕКП, на якому розглядалася ситуація на ПАТ «Запоріжжяобленерго».

«Майже п’ять годин з’ясовувалося, чому титано-магнієвий комбінат, що контролюється групою Дмитра Фірташа, не платить мільярд гривень, які заборгували «Запоріжжяобленерго». Чому інші підприємства, які експортують свою продукцію за долари та євро, не розплачуються із «Запоріжжяобленерго»?» – запитав політик.

До того ж, за словами Соболєва, колектив «Запоріжжяобленерго» вже сім місяців не отримує заробітну плату.

«Де міністр енергетики?» – запитав парламентарій та нагадав, що вчора фракція «Батьківщина» виступила з вимогою терміново заслухати звіт енергетичного блоку уряду у зв‘язку з критичною ситуацією у нафтогазовій галузі.

«Точно така критична ситуація сьогодні в країні з обленерго: 11 обленерго контролюються російськими олігархами, а ті обленерго, які контролюються українськими олігархами, так само не сплачують податки, не виплачують заробітну плату», – звернув увагу заступник керівника фракції.

Сергій Соболєв також зазначив, що НАБУ розглядає два десятки справ щодо цієї ситуації: «Якщо не буде зрозуміло, що менеджментом державних підприємств керують олігархи і саме вони своєю власністю повинні відповідати за несплату заробітної плати, за невиплати будь-яких інших податків, ці справи зайдуть в глухий кут».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова