«Батьківщина» вимагає від уряду відкликати недолугий законопроект про пенсії військовим

«Батьківщина» вимагає від міністра соціальної політики відкликати безглуздий і несправедливий законопроект про пенсійне забезпечення військовослужбовців.

Про це заявив народний депутат від фракції Сергій Євтушок під час Години запитань до уряду у Верховній Раді.

«Ми звертаємося до міністра соціальної політики Андрія Реви. Ви написали законопроект щодо військових пенсіонерів. Ми разом із військовими експертами вже опрацювали його і вимагаємо відкликати цей безглуздий документ», – сказав депутат від «Батьківщини».

Як пояснив політик, цей законопроект скасовує чинний механізм обчислення пенсій військовим і базується на використанні показників середньої заробітної плати.

«Нам не зрозуміло, чому під час обрахування пенсій військовим беруть не високу зарплату військовослужбовців, яка є сьогодні, а враховують середню зарплату», – зауважив він.

Сергій Євтушок вважає необхідним встановити соціальну справедливість щодо військових пенсіонерів.

«Якщо ми говоримо про стимули, про те, що у військових має бути належна зарплата, то не можна її прирівнювати до середньої зарплати при обчисленні пенсій військовим. Це абсурд! Треба постановами уряду попередніх років відрегулювати соціальну справедливість і нарахування справедливих пенсії нашим військовим», – переконаний політик.

Нагадаємо, що «Батьківщина» зареєструвала у Верховній Раді проект постанови «Про виконання Кабінетом Міністрів України зобов’язань перед військовослужбовцями, військовими пенсіонерами та деякими іншими категоріями осіб» (№ 7552), що передбачає підвищення пенсій військовим пенсіонерам.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова