«Батьківщина» вимагає від уряду оприлюднити Меморандум з МВФ

Фракція «Батьківщина» вимагає від уряду оприлюднити Меморандум, підписаний з Міжнародним валютним фондом.

Про це заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко на засіданні погоджувальної ради лідерів парламентських фракцій і комітетів.

«Я прошу зараз поставити на голосування звернення до урядуз вимогою  оприлюднити текст Меморандуму з МВФ», – запропонувала Тимошенко.

Лідер партії пояснила свою вимогу тим, що Меморандум з МВФ лежить в основі державного бюджету на наступний рік.

«Ми маємо знати, що уряд приховує від країни, від народу, від парламенту!» – зазначила політик.

Голова фракції наголосила, що текст Меморандуму підписують президент, прем’єр-міністр і голова Національного банку, і цей документ є пропозицією української сторони про те, як збалансувати державні фінанси.

«Наш президент, уряд і голова НБУ запропонували країні збільшення пенсійного віку, скорочення  всіх пільг по пенсіях, 15% податку на пенсії працюючих пенсіонерів, скасування мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення, «чорну» приватизацію стратегічних об’єктів держави, яка буде проводитися під час війни і за безцінь», – розповіла лідер «Батьківщини».

Юлія Тимошенко також висловила занепокоєння тим, що сьогодні ніхто не говорить про те, що уряд запланував націоналізацію низки українських банків.

«Оприлюдніть назви цих банків і скажіть, що це за націоналізація, куди дінуться заощадження людей?» – вимагає лідер «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова