«Батьківщина» вимагає від президента зупинити торгівлю на крові, – Сергій Власенко

Фракція «Батьківщина» підготувала низку принципових правок до президентського законопроекту щодо реінтеграції Донбасу (№7163).

Про це у коментарі INTV повідомив народний депутат фракції «Батьківщина» Сергій Власенко.

«Із так званого законопроекту щодо реінтеграції Донбасу необхідно прибирати згадку про «мінські угоди», правовий статус яких – невідомий. Адже коли розповідають, що Будапештський меморандум  не ратифікований, то порівняно із ним «мінські угоди» – це шматок туалетного паперу», – сказав він.

Окрім того, за словами Власенка, президент Петро Порошенко має намір зняти із себе відповідальність «за закінчення війни і перекласти її на ефемерний Об’єднаний оперативний штаб ЗСУ».

«Хочу сказати, Петро Олексійовичу: це ваша конституційна відповідальність. І жодних Об’єднаних штабів! Верховний головнокомандувач відповідає за закінчення війни, тому – жодних Об’єднаних штабів!» – наголосив представник «Батьківщини».

Сергій Власенко також акцентував, що сьогодні принципово важливо не допускати торгівлі із окупантами.

«Якщо хочете переміщувати людей через кордон і контролювати лінію зіткнення – немає питань, але жодних товарів і послуг! А всі розуміють, що Петро Порошенко заробляє на цій війні мільярди», – обурився депутат.

Політик пояснив: «У суспільстві триває багато дискусій, але є проста відповідь: до тих пір, поки Верховний головнокомандувач Петро Порошенко буде мати величезну бізнес-імперію в Росії, до тих пір поки він буде платити податки в РФ і отримувати дивіденди, і поки російський бюджет фінансуватиме війну проти України – інші питання ми навіть не повинні обговорювати».

Саме тому, за словами Сергія Власенка, президент Петро Порошенко як Верховний головнокомандуючий має взяти на себе політичну відповідальність за ситуацію в країні і незакінчену війну на Сході.

«Якщо він хоче публічно дозволити торгівлю із окупованими територіями – нехай видає указ, щоб всі бачили, – хто зацікавлений у торгівлі на крові», – наголосив він.

Парламентар додав, що фракція «Батьківщина» також запропонувала до президентського законопроекту низку технічних, але важливих поправок.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова