«Батьківщина» вимагає розслідувати заробітки на війні, – Юлія Тимошенко

«Батьківщина» пропонує взяти під контроль суспільства та розслідувати всі незаконні, корупційні заробітки на війні.

Про це сьогодні Юлія Тимошенко повідомила на засіданні Погоджувальної ради лідерів парламентських фракцій та комітетів.

Голова фракції зазначила, що команда «Батьківщини» вважає рішення РНБО про припинення торгівлі на крові перемогою патріотів, членів добровольчих структур, ветеранів АТО, які блокували торгівлю з окупованими територіями: «Нарешті, через три роки війни прийняте рішення РНБО про припинення торгівлі на крові та введення санкцій проти російських банків».

«Із цією перемогою треба всім рахуватися. І шкода, що держава не зробила це сама, а лише під тиском суспільства», – зазначила Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» також запропонувала взяти під суспільний контроль всі незаконні заробітки на війні. Зокрема, це стосується Міністерства оборони, оскільки «постачається все значно дорожче, ніж коштує, в тому числі наближеними до вищого керівництва держави компаніями».

«Також потрібно взяти під контроль все, що постачається на Національну гвардію, Нацполіцію, тому що там корупція і там заробляють мільярди», – вважає Юлія Тимошенко.

Як вже повідомлялося, у «Батьківщині» переконані, що уряд і президент мають понести особисту відповідальність за торгівлю на крові з окупованими територіями.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова