«Батьківщина» вимагає розглянути аграрні законопроекти наступного тижня

У четвер, 5 липня, позиція президента і провладної фракції фактично заблокувала розгляд важливих аграрних законопроектів.

Про це в кулуарах Верховної Ради повідомив народний депутат від «Батьківщини»  Вадим Івченко.

За його словами, ці проекти законів могли би навести лад та знизити корупційні зловживання в земельних питаннях, а також змінити систему обігу в сільськогосподарській продукції і наповнити місцеві бюджети.

«Не розглядався новий законопроект про органічну продукцію та органічне виробництво, яким надавались максимальні пільги, спрощувалось ліцензування та доступ до європейських ринків. Не розглядався і закон щодо допомоги  завести в легальний ринок одноосібні селянські господарства. Закони, якими можна було б вирішити 90% земельних проблем», – наголосив депутат від «Батьківщини».

Він зазначає, що залишились «за бортом» законопроекти щодо простежуваності аграрної продукції, після ухвалення якого кожен споживач мав можливість бачити, що за продукція представлена виробником та накладалась відповідальність до того, хто маркує свою продукцію неправдивою інформацією.

«Комплекс законів, який би значно полегшив роботу аграріїв, переробників агропродукції, експортерів і збільшив надходження валютної виручки в наш бюджет — заблокований. Напевне, для Порошенка не важливо питання збільшення бюджету, натомість він відстоює свої амбіції щодо формування ЦВК», – обурився парламентарій.

Вадим Івченко також запевнив, що наступного тижня на Погоджувальні раді «Батьківщина» вимагатиме провести аграрний день у вівторок і нарешті розглянути низку аграрних законопроектів.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова