«Батьківщина» вимагає припинити тиск на органи місцевого самоврядування, – заява партії

Партія «Батьківщина» обурена брутальним тиском, що чиниться останніми днями президентом на органи місцевого самоврядування.

Ми не дозволимо Володимиру Зеленському зробити місцеву владу та всенародно обраних міських голів відповідальними за провали у боротьбі з епідемією коронавірусу та економічною кризою, до якої призвели некомпетентність та безхребетність команди президента.

«Полум’яні привіти» від гаранта Конституції на адресу мера Черкас, а також відверті погрози Анатолію Бондаренку від чиновників президентської канцелярії переходять будь-які межі. Подібного зухвальства українська незалежність ще не знала.

Людина, яка прийшла до найвищої в країні посади на гаслах народовладдя та обіцянках зробити нарешті всіх рівними перед законом, щодень дужче доводить, що не має ні найменшого уявлення ані про законність, ані про поведінку глави держави.

Кого і за що сьогодні збирається карати президент?

Можливо, власників і відвідувачів елітного ресторану «Велюр», де «слуги народу» насолоджувалися вишуканими стравами та життям у час, коли народу забороняли торгувати на базарах та ходити туди?

Можливо, крадіїв із податкової та митниці, що позбавляють державний бюджет 120 мільярдів гривень щороку?

Чи може чиновників, які, отримуючи кількасоттисячні зарплати, досі не забезпечили медиків захисними костюмами й так і не виплатили їм обіцяних надбавок?

Ні! Він хоче карати мерів, які зробили й продовжують робити для захисту українців від епідемії найбільше. Людей, які сьогодні фактично виконують роботу, з якою не впоралися президент, його більшість та його уряди.

Причому карати за рішення, що були ухвалені колегіально, з урахуванням усіх аргументів як за, так і проти, та в межах чинного законодавства.

Люди гостро відчувають кричущу несправедливість, яку викрили у діях влади карантин та епідемія. Їм закрили масками роти та змусили сидіти вдома, але вони бачать все.

Вони розуміють, що карантин, запроваджений з ініціативи керівника держави похапцем, без жодного стратегічного плану, від самого початку перетворився на фікцію.

Вони усвідомлюють, що влада використовує їхню біду для дешевого піару – зустрічає літак із гуманітарною допомогою, яка потім продається у супермаркетах. Попередники наживалися на війні, нинішні – на епідемії.

Люди бачать, що замість встановити жорсткий контроль за «групами ризику», започаткувати загальне тестування, забезпечити дотримання санітарних норм в громадських місцях, влада пішла шляхом зупинки вітчизняної економіки та залякування українців.

Всім також очевидно, що президент скористався карантином для проведення антиконституційних рішень в інтересах міжнародних спекулянтів та легалізації крадіжок національного надбання, які не мають нічого спільного ані з боротьбою з епідемією, ані з подоланням економічної кризи.

Люди бачать, і люди дуже скоро спитають за все. Опір чинитимуть не лише Черкаси, опір чинитиме вся країна. Країна, яка відчуває себе обманутою і зрадженою.

«Батьківщина» вимагає від президента припинити тиск на Анатолія Бондаренка та інших мерів, які продовжують боротися з епідемією, фактично виконуючи провалені центральною владою завдання.

«Батьківщина» закликає президента не перекладати на місцеву владу власні провали. Не дискредитувати високе звання гаранта Конституції, не тримати людей за дурнів та готуватися відповідати за кожне рішення, що було ухвалене всупереч закону, інтересам держави та українців!

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова