«Батьківщина» вимагає припинити будь-які махінації з газотранспортною системою України

«Батьківщина» вимагає припинити будь-які махінації з газотранспортною системою України.

Про це заявила лідер фракції Юлія Тимошенко на брифінгу за підсумками Погоджувальної ради лідерів парламентських фракцій та комітетів.

«У нас на очах не просто розгортається проблема мегакорупційного характеру, а проблема, яка буде великою авантюрою, аферою проти України», – зазначила вона.

За словами політика, фракція «Батьківщина» сьогодні знову зареєструвала законопроект, який забороняє передачу в управління, концесію та акціонування ГТС України.

«Якісь невідомі світу компанії, за якими стоять невідомі корупціонери, за допомогою вищих керівників держави зараз хочуть безкоштовно взяти в так зване управління нашу ГТС, яка коштує 300 млрд євро – це три роки ВВП України! Наша ГТС приносить щорічно до державного бюджету 3 млрд дол. доходів – це сума всіх видатків на національну оборону або третина всіх видатків на пенсійне забезпечення», – зауважила Юлія Тимошенко.

До того ж вона повідомила, що заяви про передачу у приватну власність ГТС нібито через необхідність модернізування і реконструкції цього об’єкту – це обман, адже ті компаній, які претендують на ГТС, не беруть жодного зобов’язання щодо реконструкції та модернізації системи.

Лідер «Батьківщини» звернулась до суспільства, всіх патріотів, аналітиків і політологів з проханням включитися в це питання та стати на захист української газотранспортної системи.

Юлія Тимошенко також нагадала, що під час попередньої спроби привласнити ГТС за ініціативою фракції «Батьківщина» вдалося ухвалити закон щодо заборони будь-яких маніпуляцій з ГТС і сьогодні такий закон потрібно ухвалити ще раз.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова