«Батьківщина» вимагає покарати шахраїв, які залишили сотні фермерів Одещини без зерна

«Батьківщина» звернулась до правоохоронних органів (СБУ, ГПУ, МВС) з проханням розібратись з масовою аферою, яка залишила сотні фермерів Одещини без зерна та грошей.

Про це повідомив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час брифінгу в парламенті.

За його словами, фермери залишили на зберігання у шести елеваторах Одеської області вирощене збіжжя, а коли прийшов час його забирати, виявилось, що зерна немає: його вже кілька разів продали через фірму-прокладку. Так, повідомив народний депутат, лише по Любашівському району фермери втратили 400 тис. дол.

«Держава та правоохоронні органи не мають кинути фермерів у біді. Маємо зробити все можливе, щоб відновити справедливість, щоб шахраї понесли кримінальну відповідальність. І щоб те, що у людей вкрали, повернули. Бо насправді, коли сотні фермерів не можуть засіяти поля через відсутність зерна та грошей. Завтра їхні родини будуть без роботи та засобів для існування, а ми –  без хліба і без виручки від експорту», – резюмував Іван Крулько.

Від імені фермерів на брифінгу виступив директор ФГ «Росток», голова Асоціація фермерів Любашівського району Михайло Рубля.

«На Одещині вже сохне земля, а ми не можемо вийти в поле, щоб засіяти його. Бо немає ні насіння, ні добрив, ні паливно-мастильних матеріалів, ні грошей. Якщо зараз не знайдемо гроші на матеріали для посівної, треба буде йти із простягненою рукою по світу», – підсумував він і додав, що власники елеваторів – фірма «Агроінвестгруп» – залишили без збіжжя та засобів до існування не лише фермерів, а й Аграрний фонд України.

На жаль, про цю ситуацію не пишуть ЗМІ і мовчать правоохоронні органи, тож єдина надія на Юлію Тимошенко та її фракцію, зауважив Михайло Рубля.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова