«Батьківщина» вимагає негайного звільнення Гонтаревої з посади голови НБУ, – Юлія Тимошенко

«Батьківщина» вимагає негайно поставити на голосування в парламенті питання про звільнення Валерії Гонтаревої з посади голови Національного банку України.

Про це лідер фракції Юлія Тимошенко наголосила під час виступу з трибуни Верховної Ради України.

«Зараз Валерія Гонтарева є інструментом для того, щоб через Нацбанк реально проводити ліквідацію економіки України. У її руках була «червона кнопка», коли курс гривні був знижений утричі, а після цього всі процеси в країні пішли спонтанно», – обурено сказала Тимошенко.

Голова «Батьківщини» наголосила на руйнівному характері діяльності Гонтаревої на посаді керівника Нацбанку, яка призвела до падіння рівня життя людей, знищення 80 банків та встановлення непосильних ставок з кредитів для бізнесу (до 30 %).

«Практично в її руках є «ядерна зброя» щодо ліквідації економіки нашої держави», – заявила Юлія Тимошенко.

З огляду на це, «Батьківщина» вимагає негайного звільнення Валерії Гонтаревої з посади Голови НБУ і створення спеціальної слідчої комісії, щоб з’ясувати, «що вона робить під патронатом Президента і прем’єр-міністра».

Політик також нагадала, що «Гонтарева була ключовою фігурою при попередньому режимі та робила всі корупційні оборудки з цінними паперами на користь Януковича».

«Нам треба захистити нашу державу, ресурси і український народ», – закликала парламентарів Юлія Тимошенко.

«Батьківщина» також вимагає звіту голови НБУ Валерії Гонтаревої в парламенті, – повідомив перший заступник Голови фракції Сергій Соболєв.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова