«Батьківщина» вимагає негайного створення ТСК щодо корупції у «Нафтогазі» та розгляду законопроєкту №4680

Верховна Рада мусить відкласти лобістські та корупційні питання, якими сьогодні наповнений порядок денний, і почати нарешті розглядати законопроєкти, яких потребують люди. Зокрема ті, що зупинять тарифне свавілля «Нафтогазу» і дадуть українцям український газ, кубометр якого коштує лише 1 гривню.

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час виступу в парламенті.

«Порядок денний набитий або лобістськими, або пустими законами, які нічого не означають. Річ у тому, що Верховна Рада практично припинила жити інтересами та болями людей і, навпаки, тут ще «закручуються гайки» і з охорони здоров’я, і по освіті, і по всіх напрямках», – обурилася Юлія Тимошенко.

Вона наголосила, що підписаний між мерами та владою «тарифний» меморандум, що наче як заморожує тарифи, є дієвим хіба для обласних центрів, що мають великі бюджети. Тоді як маленькі міста та ОТГ вже змушені підвищувати тарифи як для населення, так і для бюджетних установ: дитячих садочків, шкіл, лікарень.

«Батьківщина» вимагає негайно винести на розгляд сесійної зали наш законопроєкт №4680, який дасть українським родинам український газ, собівартість видобутку якого становить 1 гривню. Також наша команда наполягає на створенні ТСК, яка розслідує корупцію у «Нафтогазі» і з’ясує, хто заробляє мільярди на злиднях людей», – наголосила Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова