«Батьківщина» вимагає негайного скликання наради голів фракцій з урядом та президентом

Політика президента Зеленського та його парламентсько-урядової більшості веде країну в протилежному інтересам держави та її громадян напрямку – нищить економіку та звужує права людей. Партія «Батьківщина» вимагає негайно скликати керівників фракцій разом з урядом та президентом, аби зупинити катастрофічний сценарій.

Про це заявила Юлія Тимошенко під час засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій та груп у парламенті.

«Через владний турборежим країна по всіх економічних показниках летить у прірву. Мало того, що промислове виробництво стрімко падає – 5 місяців підряд йде фундаментальне падіння – так у нас за січень 13,8 мільярда гривень недовиконана дохідна частина державного бюджету. Коли ситуація така, треба негайно скликати РНБО й розбиратися в причинах, чому на рівному місці «летить» економіка», – наголосила лідер «Батьківщини».

На думку Юлії Тимошенко, сьогодні в країні почався процес масштабної передачі глобальним гравцям ресурсів, які належать народові України. І перелік законопроєктів, що їх влада хоче протягнути на новій парламентській сесії, вкотре доводить, що президент Зеленський виконує замовлення міжнародних аферистів.

«На сесію заплановано декілька законів, в тому числі й про землю, які по суті полегшують передачу українських ресурсів іноземним глобальним гравцям. Трудовим кодексом, який протягує влада, скасовується 38 міжнародних конвенцій, восьмигодинний робочий день, дводенні вихідні скасовуються. Мені здається, що просто хтось мозок виїв сьогоднішній владі», – зауважила Голова партії.

Політика дилетантів, впевнена Юлія Тимошенко, своїми діями продовжує тягнути країну в боргову яму, а людей дурити обіцянками про підвищення зарплат та зменшення тарифів.

«В той час, як влада звітує президенту про зниження тарифів, ми бачимо, що вони по Держкомстату зросли на 8%. Кого ви дурите?» – обурилася лідер партії.

Юлія Тимошенко нагадала, що «Батьківщина» наполягає на ухваленні вже у перший день нової сесії поданого фракцією законопроєкту №2798, який обмежує зарплати топчиновників, прив’язуючи їх до мінімальної зарплати по країні.

«Ми сподіваємося на те, що найближчим часом доб’ємося зміни стратегії розвитку країни. А якщо не доб’ємося – треба негайно міняти цю владу, тотально, цілком, бо вони сьогодні ведуть країну до самознищення», – резюмувала Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова