«Батьківщина» вийшла з коаліції, – Юлія Тимошенко

Фракція «Батьківщина» вийшла з коаліції і закликає всіх народних депутатів, які вболівають за країну, також покинути лави цієї «фасадної» коаліції.

Про це сьогодні лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко повідомила журналістам у парламенті.

«Ми повинні чітко констатувати, що проєвропейської коаліції в цьому парламенті ніколи не існувало. Завжди існувала тіньова, кулуарна, кланово-олігархічна коаліція, яка формувала уряд і правила державою і яка довела країну до крайнього ступеню руйнації нашого життя. Саме ця кланово-олігархічна коаліція, яка уособлює владу в Україні, свідомо не обороняє нашу країну від зовнішнього агресора», – заявила Голова фракції.

На її думку, ситуація, яка склалася в країні, і є наслідком діяльності кланово–політичної коаліції.

Тому Юлія Тимошенко наголосила: «Партія «Батьківщина» і фракція «Батьківщина» важають неприпустимим продовження перебування в цій зграї, яка насправді не має жодного шансу, бо не хоче провести реформи, захистити Україну, перезавантажити все наше життя».

_APM2654

«Ми закликаємо всіх народних депутатів країни, які не втратили честь, совість і відповідають перед країною, покинути лави цієї «фасадної» формальної коаліції, яка прикривала справжній стан справ», – звернулася до парламентарів Тимошенко.

Вона нагадала, що рішення Конституційного Суду від 6 квітня 2010 року «дозволяє в індивідуальному порядку як зайти в коаліцію, так і вийти з неї».

Лідер «Батьківщини» також звернулася до всіх здорових активних сил українського суспільства і парламенту із закликом «єднатися для того, щоб добитися абсолютно нового політичного процесу і повного перезавантаження політичної ситуації в країні».

«Настав час назвати речі своїми іменами! Досить мовчати! Нам потрібно реально добити кланово–політичну систему управління країною. Настав час втілити в життя всі заповіти першої та другої революцій. Ми готові до консолідації суспільства», – наголосила політик.

Юлія Тимошенко також заявила, що треба зробити все, щоб «перезавантаження політичного процесу відбулося у мирний, конституційни спосіб, щоб ситуація не вийшла з-під контролю і ми не втратили країну».

У зв’язку з цим Голова партії звернулася до українців із закликом із допустити «ніяких революційних дій, які можуть привести до втрати нашої держави, адже повинна бути «консолідація, мирне, конституційне перезавантаження всіх політичних процесів в країні».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова