«Батьківщина» відкликала депутатку Богуславської міськради

«Батьківщина» відкликала депутатку Богуславської міської ради Юлію Максимчук.

Відповідне рішення було ухвалене сьогодні на 14-му з’їзді партії.

Як повідомив головуючий на з’їзді, перший заступник Голови партії Іван Кириленко, до президії ВО «Батьківщина» надійшло відповідне звернення про відкликання за народною ініціативою депутата Богуславської міської ради Київської області Юлії Максимчук за системне невиконання депутатських обов’язків та доручень виборців.

Зокрема, зазначається, що вона не написала жодного депутатського звернення, не підготувала жодного рішення, крім рішень про видачу собі земельних ділянок.

Також депутатка не звітувала перед виборцями про свою роботу, порушувала партійну дисципліну, за що була виключена з фракції «Батьківщина», а згодом – припинила членство в партії.

Перший заступник Голови ВО «Батьківщина» наголосив, що таким чином партійний з’їзд застосував право про імперативний мандат для місцевого депутата.

Іван Кириленко також нагадав, що «Батьківщина» послідовно веде боротьбу за імперативний мандат щодо депутатів Верховної Ради.

На 9 тисяч депутатів всіх рівнів від «Батьківщини» – це єдиний випадок застосування імперативного мандату.

Як вже повідомлялося, «Батьківщина» ухвалила рішення взяти участь у місцевих виборах, які відбудуться 30 квітня 2017 року.

Фотогалерею зі з’їзду можна переглянути за посиланням.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова