«Батьківщина» розпочала навчання депутатів місцевих рад, – Юлія Тимошенко

«Батьківщина» як відповідальна політична сила започаткувала навчання для депутатів місцевих рад усіх рівнів, щоб вони змогли реалізувати сподівання виборців.

По це лідер партії Юлія Тимошенко заявила журналістам у Житомирі за підсумками наради депутатів місцевих рад Хмельницької, Вінницької, Рівненської та Житомирської областей.

«Батьківщина» на виборах до місцевих органів влади отримала більше 9 тисяч депутатів усіх рівнів – це велика відповідальність перед громадами. Більше 80% депутатів, які прийшли в місцеві ради,- це нові люди, які ніколи не були депутатами жодного рівня», – пояснила Юлія Тимошенко.

Лідер партії розповіла, що «Батьківщина» як партія несе відповідальність за роботу своєї команди і практично в усіх регіонах України проводить навчання партактиву і депутатів місцевих рад всіх рівнів.

За словами Тимошенко, це потрібно для того, щоб вони знали, «як служити людям, як працювати в радах, як виконувати ті обіцянки, які вони давали людям під час виборів, як правильно організувати свою роботу та роботу місцевих рад, формувати бюджети громади, зробити більш оптимальними тарифи для людей».

_APM0076

Лідер «Батьківщини» розповіла, що до «команди тренерів» увійшли фахівці, які мають досвід роботи у центральній виконавчій владі і які за профільними секторами та секціями навчатимуть депутатів місцевих рад, як правильно формувати бюджети, видатки громад та розкажуть, де треба шукати додаткові ресурси для поповнення місцевих бюджетів.

Юлія Тимошенко зазначила, що коло питань для вивчення широке: як проконтролювати та не допустити зловживання з грошима громад при закупівлях та тендерах і навчати «грамоті» у земельних питаннях, аби захистити власність людей на землю, в тому числі сільськогосподарського призначення, як підтримати фермерське господарство.

«Ми як партія несемо відповідальність перед людьми за якість роботи наших депутатів!» – наголосила політик.

Голова партії також упевнена, що подібні навчання «піднімають рівень та якість робити депутатського корпусу в цілому».

«Така добра традиція, розпочата партією «Батьківщина», була б дуже корисна і для інших партій, для того, щоб депутати були дійсно готові до своєї робити на різних рівнях», – підсумувала Юлія Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова