«Батьківщина» розпочала набір учасників на політичну школу, присвячену виборам до Київради

10 березня столичні організації «Батьківщини Молодої» та «Батьківщини» розпочали набір слухачів на «Школу політичного успіху», присвячену виборам до Київради.

Навчальна програма «Школи» включатиме лекції, дискусії та тренінги від народних депутатів України, відомих політтехнологів, журналістів, представників органів місцевого самоврядування та громадських діячів. Учасники матимуть змогу попрактикуватись у координації роботи політичних партій, веденні виборчої кампанії та моделюванні роботи Київради.

Участь у «Школі» безкоштовна. Навчання триватиме 2 місяці у форматі 2 заняття на тиждень у позаробочий час. Орієнтовні дати відкриття «Школи» – 31 березня-2 квітня 2020 року.

Стати учасниками «Школи політичного успіху» можуть особи віком від 18 до 40 років, які проживають у місті Києві та пройшли відбір. Для участі у відборі необхідно зробити лише два кроки:

1. Заповнити заявку на участь у «Школі» – http://bit.ly/2W7z3yW

2. Вподобати сторінки «Батьківщина Молода м. Київ» (https://www.facebook.com/KyivBM) та «Батьківщина. Київ» (https://www.facebook.com/kyiv.ba/) і слідкувати на них за анонсами й новинами «Школи».

Дедлайн подачі заявки – 27 березня включно. Результати відбору будуть оголошені та опубліковані на вищевказаних сторінках та сайті http://kyiv.ba.org.ua 30 березня 2020 р.

Офіційна сторінка «Школи на Facebook за посиланням – https://www.facebook.com/events/633062484157512.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова