«Батьківщина» проти Закону про особливий статус Донбасу, який прямо порушує Конституцію України

Фракція «Батьківщина» не голосувала за Закон «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей» (№2569).

«Наша фракція жодного разу не голосувала за Закон про особливий статус Донбасу, тому що це, по суті, створення держави в державі, створення Придністров‘я. Це була політика Порошенка, і сьогодні вона продовжується», – зауважила Юлія Тимошенко у коментарі журналістам.

У свою чергу, перший заступник Голови фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв з парламентської трибуни заявив, що зазначений закон «нікчемний і абсурдний», оскільки прямо порушує Конституцію України та унеможливлює повернення окупованих територій.

«Він передбачає створення загонів народної міліції, формування судів та прокуратури винятково за погодженням з органами влади на цій території. Цим законом фактично заморожується сьогоднішній стан, або навіть гірше», – наголосив народний депутат.

За словами політика, закон також фактично гарантує звільнення від кримінальної відповідальності людей, які чинили під час окупації тяжкі злочини.

«Чи не Зеленський казав, що все це буде змінено? Навіщо ми тоді взагалі проводили вибори президента?» – обурився Сергій Соболєв.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова