«Батьківщина» проти введення аудиторів безпеки автодоріг

«Батьківщина» проти введення аудитора безпеки автодоріг, бо бачить у цьому корупційну годівницю. До того ж, це вплине на вартість доріг, а не на їхню якість.

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час розгляду законопроєкту №1061 у сесійній залі.

За його словами, парламент, який одним із завдань ставить перед собою боротьбу із корупцією, має боротись із нею, а не вводити додатковий орган, який породжуватиме її.

Народний депутат пояснив, що за законопроєктом № 1061, на всіх етапах будівництва доріг – від проєктування до ведення в експлуатацію  діятиме аудитор.

«Що це буде за аудитор і як він обиратиметься  нікому не зрозуміло. Зрозуміло те, що вартість українських доріг зросте, бо згідно з документом, послуги аудитора будуть включені у вартість будівництва та експлуатації цих доріг. Будуть свої аудитори приходити і контролювати нібито будівництво доріг, а насправді у штучному режимі дивитися, кому давати дозвіл на ведення в експлуатацію, а кому не давати, кому погоджувати будівництво доріг, а кому ні», – риторично пояснив Іван Крулько.

Як зауважив нардеп, дороги треба будувати відповідно до законів, які маємо, контролювати Рахунковою палатою та Державною службою аудиту, притягаючи до відповідальності тих, хто на дорожньому будівництві здійснює корупційні діяння, а не створювати додаткову корупційну структуру.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова