«Батьківщина» пропонує законодавчо закріпити всеохопну підтримку бійців ЗСУ

Фракція «Батьківщина» вже найближчим часом внесе та закликає колег-депутатів підтримати законопроєкт, покликаний надати військовим, які зазнали поранень під час війни, необхідну підтримку у медичному, фінансовому та соціальному забезпеченні.

Про це повідомила під час перебування в Польщі лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко на своїй офіційній Фейсбук-сторінці.

«Батьківщина» розробляє законопроєкт, який гарантуватиме нашим солдатам гідну підтримку. І закликає колег з усіх фракцій долучитися до цієї ініціативи, віддавши шану нашим Героям не лише словами, а й такими необхідними їм нині справами!» – наголосила Юлія Тимошенко.

Вона додала, що держава має подбати про поранених військових і допомогти їм адаптуватися та продовжувати жити повноцінним життям після важких травм на полі бою.

«Впевнена, держава зараз мусить зробити все, аби наші поранені воїни не почувалися кинутими напризволяще. Медична допомога найвищого рівня, протезування у кращих клініках світу, забезпечення житлом та автотранспортом, позаконкурсний вступ до вишів, адекватне фінансове забезпечення тощо», – резюмувала політик.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова