«Батьківщина» проголосувала проти Юрія Вітренка

Депутати партії «Батьківщина» не підтримали призначення Юрія Вітренка на посаду міністра енергетики та першого віцепрем’єр-міністра.

Усього за кандидата свої голоси віддали 204 народні депутати. Таким чином рішення про призначення не прийнято.

«Юрій Вітренко повинен відповісти за те, чому, наприклад НАК «Нафтогаз», згідно з перевірками, не сплатив 75 мільярдів гривень у бюджет держави, чому у нас тарифи на газ зростають, коли світова ціна на нафту падає, чому у нас фактично НАК «Нафтогаз» зі структури, яка була надприбутковою, перетворився в збиткову структуру. Я думаю на ці питання потрібно давати відповіді пану Вітренку, а не претендувати на посаду», – заявив Сергій Соболєв перед голосуванням.

Водночас під час обговорення кандидатури міністра енергетики у Верховній Раді, народний депутат від «Батьківщини» Олексій Кучеренко наголосив на неприпустимості призначення першим віцепрем’єром «одного із топменеджерів «чорної діри» української економіки, яка грабувала останні п’ять років український народ за допомогою так званого ринку газу та реверсних схем».

«Як сталося, що за результатами державного аудиту було виявлено шалені порушення – 75 мільярдів гривень несплачених податків, 250 мільярдів грошей, які використані нецільовим шляхом та виведені з обігу. Як можна такого топменеджера сьогодні розглядати на цю посаду?» – обурився народний депутат.

«Батьківщина» не сприймає логіку призначення кандидата та не підтримує його призначення на посаду», – підсумував Олексій Кучеренко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова