«Батьківщина» продовжує захищати землю і кладе край парламентському свавіллю  

Фракція «Батьківщина» не дозволила розглядати стратегічні для країни питання в напівпорожній залі Верховної Ради України. Керівництво парламенту було вимушено оголосити перерву в розгляді законопроєкту про землю за наполяганням депутатів фракції.

Про це розповіла Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко на  своїй офіційній сторінці у Фейсбук.

Вона уточнила, що мова йде про законопроєкт №7588, яким пропонується забрати державні землі у дослідницьких і наукових установ, аграрних вишів, у тих організацій, які вирощують дослідницькі сорти рослин та забезпечує продовольчу безпеку держави.

«Йдеться про законопроєкт, яким збираються без жодних пояснень забрати землю в приватні руки, можливо, зокрема й для  вирощування наркотичної марихуани по закону, який вони проголосували вчора», –  наголосила Юлія Тимошенко.

Лідерка «Батьківщини» обурилася, що важливі для країни питання розглядають у напівпорожній залі всупереч вимогам Конституції, і продемонструвала це на своєму відео: «У залі, коли практично голосується крадіжка державної землі, майже нікого немає. Ні за які правки ніхто не голосує».

Голова партії також провела паралель з ухваленням цим парламентом вночі закону про продаж сільськогосподарської землі.

«Так і зараз, в порожньому залі здають залишки землі, яка забезпечує нашу з вами безпеку… За зачиненими дверима, у повній ізоляції від суспільства під час війни в України забирають все. Робіть висновки!» – резюмувала Юлія Тимошенко.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова