«Батьківщина» продовжує широкомасштабну діяльність, спрямовану на захист людей від коронавірусу

В умовах епідемії коронавірусу партійці регіональних осередків «Батьківщини» вживають всіх необхідних заходів задля протидії розповсюдженню хвороби в регіонах країни.

Зокрема, з ініціативи та за підтримки фракції «Батьківщина» у радах різних рівнів Рівненщини відбулися позачергові сесії, на яких виділили кошти на закупівлю захисних масок, костюмів, апаратів штучної вентиляції легенів. Загалом завдяки депутатам партії «Батьківщина» в обласній раді, на потреби медиків у боротьбі з пандемією з бюджету розвитку виділили 29 мільйонів гривень, які раніше планували спрямувати на депутатські округи.

У Кривому Розі фракція ВО «Батьківщина» одностайно підтримала рішення позачергової сесії міської ради про виділення 50 мільйонів гривень на противірусні заходи, серед яких – придбання 24 апаратів штучної вентиляції легенів, 35 кисневих концентратів, 10 тисяч одноразових протичумних костюмів, 5 тисяч тест-систем та інше.

На Закарпатті ж депутат облради від «Батьківщини» Петро Голубка власним коштом закупив для потреб Тячівщини 10 000 одиниць засобів індивідуального захисту органів дихання. 5000 масок передали для потреб Тячівської ОТГ, а іншу частину – для потреб району.

Закуплені засоби захисту розподілять між медперсоналом, правоохоронцями та працівниками всіх служб, які продовжують працювати на Тячівщині в умовах карантину.

У свою чергу, голова Роздільнянської районної «Батьківщини» Одещини Оксана Дмитренко організувала збір коштів і закупку захисних засобів для місцевої лікарні.

Завдяки збору коштів закуплено для районної лікарні 100 захисних комбінезонів із капюшонами, 1000 захисних масок, 1000 пар медичних рукавичок та антисептики. За словами Оксани Дмитренко, допомога лікарні буде постійною, зважаючи на нелегку ситуацію в країні, коли усі повинні згуртуватися для боротьби з вірусом.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова