«Батьківщина» продовжує роботу, спрямовану на захист людей в умовах поширення коронавірусу

Представники регіональних осередків «Батьківщини» беруть активну участь у заходах, які допоможуть захистити населення під час епідемії коронавірусу.

Зокрема, у Трускавці, що на Львівщині, місцеві партійці спільно з учасниками АТО зібрали та передали мешканцям міста необхідні антисептики та одноразові захисні маски.

Партійці ж Львова передали лікарям Львівської обласної інфекційної лікарні дефіцитні фільтрувальні маски «Бук-3 FFP3», а також питну воду, печиво та паперові рушники для пацієнтів у карантині.

В Івано-Франківській області з ініціативи голови Снятинської міської ради, «батьківщинівця» Анатолія Шумка, у Снятині організовано санітарну обробку зупинок громадського транспорту, вулиць міста. А з міського бюджету виділено 25 тисяч гривень для організації підвезення медичних працівників до закладів охорони здоров’я.

Водночас голова Чернівецької обласної ради, представник партії «Батьківщина» Іван Мунтян повідомив, що з обласного бюджету для боротьби та профілактики коронавірусу було виділено додатково 18,6 мільйона гривень та ще 4 мільйони – з резервного фонду на медицину краю.

На Київщині під час позачергової сесії Бучанської міської ради депутати від «Батьківщини» одностайно проголосували за виділення коштів на боротьбу з коронавірусом в межах територіальної громади. Зокрема, йдеться про придбання апаратів штучного дихання, засобів захисту для медиків та дезінфікуючих засобів, проведення ремонту інфекційного відділення Ірпінської міської лікарні у Бучі в рамках спільного фінансування між двома містами.

Депутати Черкаської міської ради від «Батьківщини» Роман Діскант та Юрій Тренкін ініціювали створення у місті фонду, до якого всі охочі зможуть пожертвувати кошти на допомогу в боротьбі з коронавірусом.

На Вінниччині голова обласного осередку «Батьківщини», народний депутат Олег Мейдич долучився до створення спеціального благодійного фонду «Вінниччина 2020». Ідея фонду полягає у тому, щоб об’єднати всіх вінничан, незалежно від політичних уподобань, у боротьбі із коронавірусом. Гроші, зібрані фондом, будуть використовуватися на придбання медикаментів, обладнання та всіх необхідних засобів для лікарень краю.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова