«Батьківщина» продовжує передавати гуманітарну допомогу нужденним у різних регіонах України

Партія ВО «Батьківщина» за ініціативи Юлії Тимошенко упродовж 11 років здійснює передачу гуманітарної допомоги нужденним.

 Про це повідомляє прес-служба партії.

Зокрема, у березні місяці цього року працівники відділу з питань соціальної та гуманітарної політики департаменту зв’язків з громадськими та релігійними організаціями партії «Батьківщина» залучили і відвантажили благодійної допомоги на суму понад двісті тисяч гривень.

Допомогу від партії отримали громадські та благодійні організації, товариства інвалідів, релігійні громади, реабілітаційні центри, шпиталі тощо.

WP_20170306_005

Таким категоріям громадян, як військові, чорнобильці, вимушені переселенці,  малозабезпечені верстви населення, діти, ветерани передано  ліки, вітаміни,  продукти харчування, одяг, взуття, ковдри.

media-share-0-02-05-c645a23bb5c285e25da1edcec35af4706a10223b8e9acf41c669c895ef01e987-Picture

Власне через волинських волонтерів «Батьківщини»  вітаміни отримали діти, хворі на туберкульоз, також передано одяг дітям, які перебувають на лікування у ОХМАТДИТі.

Разом із Дніпропетровською партійною організацією були проведені заходи, направлені на допомогу малозахищеним верствам населення, інвалідам, дітям області.

WP_20170208_090

Нагадаємо, з 1999 року ВО «Батьківщина» проводить роботу, направлену на допомогу нужденним в різних областях України.

До цієї діяльності залучаються депутати Верховної Ради України,  благодійні організації, релігійні громади та громадські організації.

З 2006 року у партії «Батьківщина» було створено відділ із питань соціальної та гуманітарної політики департаменту зв’язків з громадськими та релігійними організаціями.

Упродовж багатьох років працівники відділу шукають допомогу та спрямовують її туди, де вона найбільше потрібна.

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова