«Батьківщина» представлятиме інтереси жителів Сумщини майже в усіх місцевих радах

«Батьківщина» отримала представництво майже в усіх місцевих радах Сумської області.

Як повідомляє пресслужба обласної парторганізації, «батьківщинівці» отримали 254 депутатських мандати.

За офіційним протоколом обласної ТВК, в обласній раді 8 скликання команда «Батьківщини» буде представлена у складі десяти осіб: Лисий Вадим Вікторович, Поцелуєв Володимир Іванович, Галаєв Магомед-Шаріп Джамалович, Приходько Катерина Степанівна, Горох Володимир Васильович, Мотречко Віра Володимирівна, Войтенко Володимир Володимирович, Кірюхін Дмитро Євгенійович, Гордієнко Геннадій Іванович, Іванов Ілля Вікторович.

«Батьківщинівцям» довіряють і управління громадами. Головою Буринської міської ради вдруге став Ладуха Віктор Борисович. Керувати Миколаївською громадою Сумського району буде Самотой Сергій Володимирович. У Сумах представник «Батьківщини» Олександр Лисенко отримав 44,2% у першому турі виборчих перегонів і змагатиметься за крісло голови територіальної громади у другому турі – 15 листопада.

Крім того, за інформацією регіональних ТВК Львівської області, партія ВО «Батьківщина» на місцевих виборах на Львівщині отримала 159 депутатських мандатів у радах різних рівнів, на території яких кількість виборців більша за 10 тисяч осіб.

Отже, на Львівщині політична сила Юлії Тимошенко стала другою в області за кількістю обраних депутатів.

Зазначимо, що фракції ВО «Батьківщина» будуть створені у 65-ти громадах Львівщини.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова