«Батьківщина» послідовно підтримує курс України на членство в ЄС та НАТО

Фракція «Батьківщина» одностайно підтримала попереднє схвалення проекту Закону про внесення змін до Конституції України (щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору) (№9037).

«Сьогодні перед нами стоїть ключове питання: як курс на членство в ЄС і НАТО буде реалізований в законах, а головне – безпосередньо в розумінні кожної особи. Бо курс на НАТО – це не просто запис у Конституції, це зміна самого менталітету нації. І я думаю, що народ до цього готовий», – заявив заступник Голови фракції Сергій Соболєв.

Він звернув увагу на те, що лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко була єдиною із прем’єр-міністрів, яка підписала лист-звернення до Саміту НАТО про можливість надання Україні Плану дій щодо членства в Альянсі.

«Саме під  цим євроінтеграційним гаслом  тоді  кандидат у президенти Юлія Тимошенко провела виборчу кампанію, коли решта претендентів нам розказували про неможливість навіть думки про членство в НАТО», – зазначив представник «Батьківщини».

Політик також нагадав, як 5 років тому політична еліта України відставала від думки народу, який чітко під час Революції Гідності висловися за євроінтеграційний вибір: «Їх не цікавили тоді питання зарплат і пенсій, які були мізерними та жалюгідними. Спочатку тисячі, а потім мільйони людей вийшли на Майдани лише з одним прагненням  – безпосередній шлях України до ЄС».

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова