«Батьківщина» посідає 1 місце за результатами виборів голів та депутатів ОТГ від партій, – Юлія Тимошенко

Партія «Батьківщина» отримала першість на виборах депутатів 142 територіальних об‘єднаних громад та голів громад, які балотувалися від партій.

Про це свідчать результати попереднього підрахунку голосів, який лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко оголосила журналістам на брифінгу в парламентських кулуарах.

«Серед тих, хто висувався від партій, «Батьківщина», посіла абсолютне перше місце із результатом 33,1% голосів. За підсумками виборів голів територіальних громад партія також посідає 1 місце – обрано 10 висуванців», – повідомила вона.

За словами політика, «Батьківщина» взяла участь у виборах об‘єднаних громад для того, щоб «не допустити знищення малих сіл закриття шкіл, ФАП, клубів, оборудок з землею, які готуються владою».

«Таких виборів на місцевому рівні в Україні не було ніколи: підкупи, репресії, примуси, адмінресурс. Саме цими методами на друге місце вивівся Блок Петра Порошенка з результатом удвічі меншим, аніж у «Батьківщини». Щодо депутатів-висуванців – БПП отримала 15,4% голосів. Також БПП на другому місці після «Батьківщини» за кількістю голів, висунутих від цієї політ сили», – розповіла Юлія Тимошенко.

Політик також зазначила, що президентське оточення зараз активно працює з переможцями виборів в територіальних об‘єднаних громадах, які балотувалися як самовисуванці, аби «покращити результат партії влади і під шаленим тиском зганяє їх в БПП». Такі маніпуляції влади з цифрами та кандидатами, які не були висуванцями від Блоку Петра Порошенка, Тимошенко вважає «обманом».

Лідер «Батьківщини» подякувала людям, які брали участь в виборах за довіру та підтримку та запевнила їх, що «партія стоятиме поруч з ними і боротися за їх інтереси  так, як це було завжди».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова