«Батьківщина» подала до Конституційного суду подання проти НКРЕКП

Фракція «Батьківщина» подала до Конституційного суду України подання щодо визнання неконституційними усіх рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у тому числі й тих, якими були збільшені тарифи та тепло та гарячу воду.

Про це Юлія Тимошенко повідомила після судового засідання Окружного адміністративного суду Києва, де розглядається позов лідера «Батьківщини» проти уряду Володимира Гройсмана про скасування Постанови КМУ № 315 щодо про встановлення єдиної ціни на газ.

«Національна комісія з питань електроенергетики та комунальних послуг, яку очолює Дмитро Вовк (бізнес-партнер Президента Петра Порошенка), функціонує незаконно. І закон, ухвалений під тиском глави держави, абсолютно неправильно регулює діяльність НКРЕКП», – наголосила політик.

З огляду на це, як зазначила Тимошенко, до КСУ було подано відповідне конституційне подання, яке підписали депутати від «Батьківщини» й інших фракцій, а також позафракційні парламентарі.

«Ми сподіваємося, що Конституційний суд розгляне і визначиться, що сьогодні НКРЕКП діє неправомірно і що всі рішення, які ухвалювала комісія, є абсолютно незаконними», – сказала лідер «Батьківщини».

Повний текст подання до КСУ

Нагадаємо, сьогодні Юлія Тимошенко висловила сподівання, що найближчим часом суд ухвалить рішення за її позовом проти уряду.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова