«Батьківщина» підтримує заяви Шухевича про ТСК щодо злочинів влади, – Юлія Тимошенко

«Батьківщина» підтримує заяви народного депутата України Юрія Шухевича про необхідність створення Тимчасової слідчої комісії з розслідування злочинів чинної влади, в тому числі, й Президента України.

Про це заявила лідер фракції Юлія Тимошенко на брифінгу у парламенті, відповідаючи на запитання журналістів щодо сьогоднішнього виступу члена фракції Радикальної партії Шухевича за квотою фракції «Батьківщина».

«Юрій Шухевич звернувся до мене особисто з проханням виступити, тому що його фракція не підписала йому заяву до виступу. Я віддала свої три хвилини для виступу пану Шухевичу і я повністю підтримую все, що він сказав з трибуни Верховної Ради. Зокрема, про необхідність створення ТСК, яка розслідує військові й не військові, корупційні злочини цієї влади, в тому числі й Президента України», – пояснила Тимошенко.

Голова фракції також зазначила, що такі люди як Юрій Шухевич «мають бути провідниками нашої нації і мають вести вперед і парламент, і суспільство».

Лідер «Батьківщини» також запевнила, що завчасно не цікавилася темою виступу Юрія Шухевича.

«Ми не мали можливості говорити про деталі. Він просто попросив дати йому три хвилини. Але що стосується розмов про імпічмент Президенту, то я вважаю, що цей глава держави заробив вже на п’ять імпічментів. І якщо була б відповідальна Верховна Рада, відповідальний, чесний, моральний політичний клас, процедура імпічменту мала б відбутися тоді, коли стало зрозумілим, що бізнес-імперія чинного президента, головнокомандувача, платить податки в бюджет країни-окупанта і за рахунок цих грошей розстрілюють наших хлопців на Сході», – пояснила народний депутат.

Юлія Тимошенко також вважає: «Імпічмент треба було оголошувати ще тоді, коли стало відомо, що військові заводи, які належать Президентові, знаходяться на території Російської Федерації і працюють на міністерство оборони окупанта. І ще тоді, коли Президент став очільником величезного організованого злочинного угрупування, куди входять Гонтарева, Кононенко, Березенко, голова НКРЕ Вовк і всі інші, хто сидить на потоках».

Водночас лідер фракції висловила переконання, що чинний парламент проігнорує створення ТСК про розслідування злочинів влади, на якій наголосив пан Шухевич, «тому що вони всі – одне ціле, одна команда».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова