«Батьківщина» підтримає зміни до Конституції щодо курсу до ЄС та НАТО

«Батьківщина» голосуватиме за  зміни до Конституції, які передбачають незворотний курс України щодо вступу до Європейського Союзу та НАТО.

Про це заявив народний депутат від фракції Юрій Одарченко.

«Зміни до Конституції засвідчать остаточний курс України до ЄС та НАТО. На наше переконання, це єдиний шлях, який забезпечить заможне життя кожному українцю», – сказав він.

Представник «Батьківщини» відзначив, що з моменту проголошення незалежності усі президенти та народні депутати працювали над тим, аби Україна стала повноправним членом ЄС та НАТО.

«Але зараз процес ухвалення цих змін до Основного закону перетворилось на передвиборче гасло Петра Порошенка. Він намагається продемонструвати усьому суспільству, що саме він є ініціатором європейського вектора України», – розповів народний депутат.

Юрій Одарченко також зауважив, що для того, аби Україна дійсно стала цивілізованою європейською країною, змін до Конституції буде недостатньо.

«Якщо ми обрали цей вектор загальнодержавного руху, тоді треба ухвалювати відповідні закони в сферах нашої діяльності, зокрема боротьби з корупцією, підвищення статків населення, адже членство в НАТО передбачає певний рівень економічного розвитку держави. Але, на жаль, поки що ми не виконуємо тих вимог, щоб дійсно стати повноправним членом ЄС та НАТО», – підсумував парламентарій.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова