«Батьківщина» підтримає законопроекти з пенсійної реформи, якщо неприйнятні для людей норми будуть зняті

Урядові законопроекти щодо пенсійної реформи в Україні мають шанс на ухвалення, якщо неприйнятні для суспільства норми законопроектів будуть зняті.

Про це у коментарі журналістам сказав перший заступник лідера фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв.

«Ми вивчили представлені документи. У частині зняття оподаткування пенсій – законопроект має шанс пройти, бо це також ініціювала фракція «Батьківщина» й інші колеги по парламенту. Крім того, є законопроект, який передбачає питання підняття пенсійного страхового стажу, у який буде враховуватись догляд за дитиною, служба в армії для чоловіків, навчання у вищих навчальних закладах, робота підприємців, які ще позаминулого року не сплачували внески, але при цьому працювали і платили інші податки. Ці питання практично врегульовані», – сказав він.

За словами народного депутата, у такому разі «буде доцільним голосувати за представлені законопроекти».

«Бо не може людина іти на пенсію, якщо це не інвалід чи багатодітна мама, маючи страховий стаж 10-15 років. Бо вийде інакше це – знущання над пенсійним законом», – обурено зазначив депутат.

Сергій Соболєв нагадав, що напередодні уряд подав до Верховної Ради України чотири законопроекти щодо пенсійної реформи, які сьогодні депутати включили до порядку денного роботи парламенту, в яких «всі контраверсійні речі щодо підняття пенсійного віку – зняті».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова