«Батьківщина» підтримає акцію протесту ошуканих вкладників банків, якщо влада не виконає їхніх вимог, – Юлія Тимошенко 

Партія «Батьківщина» підтримає всеукраїнську акцію протесту ошуканих вкладників банків у разі невиконання їхніх вимог, оголошених в ультиматумі владі. 

Про це заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко на засіданні Погоджувальної ради лідерів фракцій та комітетів ВРУ.

Тимошенко нагадала, що ошукані користувачі фінансових послуг об’єдналися у Всеукраїнську раду та оголосили ультиматум владі.

«Минулого тижня мільйони ошуканих вкладників об’єдналися у Всеукраїнську раду, створили єдину координаційну раду і оголосили ультиматум владі. Вони вимагають негайного звільнення голови НБУ  та керівника Фонду гарантування вкладів, який є бізнес-партнером Порошенка, створення ТСК в парламенті щодо розслідування корупції голови НБУ Гонтаревої та керівництва Фонду гарантування вкладів, а  також прийняття пакету невідкладних законів», – пояснила Юлія Тимошенко.

«Політика Гонтаревої разом з Президентом призвела до того, що сьогодні мільйони людей втратили свої заощадження в банках, втратили свої квартири, власність. А дехто з вкладників навіть закінчив життя самогубством. Хто дав право Нацбанку та Президенту так знущатися над українцями?» – обурилась Юлія Тимошенко.

За її словами, ошукані ошукані користувачі фінансових послуг з ультиматумом і звернулись до «Батьківщини» з проханням допомогти відстояти їх права.

«Батьківщина» стане поряд з ними і буде захищати їхні інтереси. Ми підтримуємо вимоги ошуканих вкладників та підтримуємо проведення всеукраїнської акції протесту 15 листопада, якщо влада не виконає вимоги їхнього ультиматуму», – повідомила Тимошенко.

Нагадаємо, минулого тижня представники ініціативної групи з громадських організацій, що об’єднали ошуканих користувачів фінансових послуг, разом з народними депутатами від фракції «Батьківщина» оголосили ультиматум владі.

Однією з основних вимог «Ультиматуму Зборів ошуканих споживачів фінансових послуг» є відставка голови НБУ Валерії Гонтаревої та порушення кримінальної справи за фактами, оголошеними у ЗМІ, що призвели до згубних наслідків і мають ознаки кримінального злочину. Вимагається також звільнення з посади директора Фонду гарантування вкладів, створення ТСК з перевірки зловживань при реалізації активів неплатоспроможних банків, а також внесення змін до законодавства, яке допоможе повернути кошти ошуканим вкладникам та стабілізувати фінансову сферу в країні.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова