«Батьківщина» підтримала законопроєкт про запобігання фінансуванню тероризму

«Батьківщина» підтримала за основу проєкт Закону про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення (№2179).

Під час розгляду законопроєкту в парламенті депутат від «Батьківщини» Валентин Наливайченко наголосив, що цей документ стосується надважливих питань національної безпеки та безпеки громадян України в цілому.

Він також звернув увагу, що «Батьківщина» закликає парламент фахово та на найвищому рівні враховувати положення Конвенції ООН про боротьбу з фінансуванням тероризму.

«Настав час для України застосувати режими недопущення фінансування тероризму, боротьби з фінансуванням тероризму через цивілізовані практики та процедури. А це означає, що банківські установи будь-якої країни, й України в тому числі, інші юридичні особи у зручний спосіб повідомляють компетентним органам своєї держави про будь-які підозрілі операції, які пов’язані з наміром профінансувати правопорушення», – наголосив Валентин Наливайченко.

За законопроєкт про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення проголосували 278 народних депутатів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова