«Батьківщина» підтримала заборону підвищувати тарифи на передплату україномовних газет

«Батьківщина» підтримала ухвалення за основу законопроекту про мораторій на підняття тарифів на доставку україномовних друкованих видань на території України та періодичних регіональних і місцевих видань на підконтрольній Україні території Донецької і Луганської областей (№7291).

У пояснювальній записці до цього документу зазначається, що в умовах особливого періоду на Сході України виникла нагальна потреба щодо поширення патріотичних друкованих регіональних і місцевих періодичних видань на підконтрольній Україні території Донецької і Луганської областей.

З огляду на це, законопроектом, співавтором якого є народний депутат від «Батьківщини» Олена Кондратюк, пропонується встановлення мораторію на підняття тарифів на доставку україномовних друкованих видань на території України та періодичних регіональних і місцевих видань на підконтрольній Україні території Донецької і Луганської областей.

Водночас під час обговорення законопроекту народний депутат від «Батьківщини» Олексій Рябчин зауважив, що для придбання україномовних видань людям насамперед потрібно отримувати зарплати та пенсії. У зв’язку з цим політик порушив питання виплати пенсій для переселенців, багатьом з яких сьогодні заблоковано виплату.

Як повідомив Олексій Рябчин, у парламенті зареєстровано відповідний проект постанови №8451 про відставку міністра Андрія Реви за «провал пенсійної реформи» та звернувся до керівництва профільного Комітету ВРУ з проханням розглянути відповідний проект постанови на найближчому засіданні.

Окрім того, фракція «Батьківщина» підтримала ухвалення за основу проекту закону про внесення змін до Закону України «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів» (щодо протидії ворожій пропаганді та покращення інформаційного забезпечення громадян України, постраждалих внаслідок воєнних дій, місце проживання яких є територія Донецької та Луганської областей, де органи державної влади України здійснюють свої повноваження) (№8114).

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова