«Батьківщина» підтримала відставку голови Національного банку України

Сьогодні потрібно змінювати не лише голову Національного банку, а й керівництво НБУ – на тих людей, які працюватимуть в інтересах країни.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Андрій Ніколаєнко з трибуни парламенту перед голосуванням за відставку голови Національного банку Якова Смолія.

«Я системно піддав критиці діяльність керівництва Національного банку і його сьогоднішнього правління. Мене, як і більшість українців, не турбує прізвище очільника Нацбанку. Мене турбує, що робить одна з головних інституцій для фінансової стабільності в країні», – зазначив народний депутат.

Андрій Ніколаєнко наголосив, що вважає рівень комунікації Нацбанку та його правління з парламентом, з профільним комітетом і, насамперед, з урядом неприпустимо недостатнім.

«Як результат, ми бачимо те, що попри великі показники фінансової стабільності, цінової стабільності, якими вихвалялося з трибуни парламенту керівництво НБУ, банкіри стали заробляти дійсно більше, а українцям живеться все важче, й рівень падіння реального сектору економіки все прискорюється», – обурився політик.

Андрій Ніколаєнко переконаний, що сьогодні потрібно змінювати не тільки Голову НБУ, а все керівництво інституції.

«Фінанси – це кров економіки та кров кожної держави. Якщо ми не отримаємо не просто нового очільника НБУ, а очільника, який буде розуміти справжню суть роботи Національного банку, то змін не буде. Тому треба перепризначити не тільки голову НБУ, а й керівництво, яке буде працювати в інтересах країни», – резюмував народний депутат.

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова