«Батьківщина» підтримала ухвалення закону для погашення боргів перед шахтарями

«Батьківщина» підтримала ухвалення в цілому закон про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» щодо належного фінансового забезпечення державного сектору вугільної галузі (№8362).

У пояснювальній записці до документу зазначається, що його розроблено з метою підтримки вугільної промисловості України до моменту завершення процесу її реформування.

Завданням цього  закону є забезпечення належного функціонування вугледобувних підприємств та забезпечення теплових станцій України енергетичними ресурсами у вигляді вугільної продукції за рахунок власних видобутих корисних копалин.

У документі пропонується збільшити видатки Держбюджету на 2018 рік за бюджетною програмою (КПКВК) 1101590 «Здійснення заходів із забезпечення вітчизняного виробництва вугільної продукції та подальшого реформування державного сектору вугільної промисловості» на 2 800 млн грн.

На думку авторів, ухвалення закону №8362 сприятиме розвитку регіонів, де знаходяться державні вугледобувні підприємства; забезпечення теплових станцій України енергетичними ресурсами у вигляді вугільної продукції за рахунок видобутку власних корисних копалин; забезпечення належного функціонування вугледобувних підприємств України.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова