«Батьківщина» підтримала скасування депутатської недоторканності

Фракція «Батьківщина» підтримала проект Закону про внесення змін до статті 80 Конституції України щодо недоторканності народних депутатів.

«Ми підтримували всі голосування за зміни до Конституції в частині зняття недоторканності. Недоторканність має бути знята з усіх, зокрема і з суддів, президента і народних депутатів», – заявив член фракції «Батьківщина» Сергій Власенко.

Зі свого боку заступник голови фракції Сергій Соболєв наголосив, що «Батьківщина» виступає за системну роботу над змінами до Основного закону.

«Скасування недоторканності – це лише початок. На переконання нашої фракції, ми не можемо працювати в умовах, коли змінюються окремі фрагменти Конституції, а не суттєві частини, які впливають на життя нашої країни», – зауважив він з парламентської трибуни.

Парламентар також зауважив, що саме лише скасування недоторканності без реформування правової, судової системи і системи судочинства не принесуть результат.

«Разом з нереформованою правоохоронною та прокурорською системою новостворені органи і робили найгірше, що тільки можна: своїм – все, що хочеш, а ворогам – закон», – зазначив  заступник лідера фракції.

Сергій Соболєв нагадав, що для «Батьківщини» суттєвим є дотримання процедур і закликав Президента і Голову ВРУ не відступати від букви закону, щоб не давати підстав для оскарження рішення та його скасування Конституційним Судом.

«Ми наполягаємо на тому, щоб кожна норма і буква закону були виконані, особливо коли це стосується Конституції України», – підсумував Сергій Соболєв.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова