«Батьківщина» підтримала постанову про утворення ТСК, яка розслідуватиме порушення прав дитини

Фракція «Батьківщина» підтримала проєкт постанови №5006, яка передбачає утворення Тимчасової слідчої комісії з питань розслідування випадків та причин порушення прав дитини під час здійснення децентралізації повноважень з питань охорони дитинства, реформування системи закладів інституційного догляду та виховання, реалізації права дитини на сімейне виховання та усиновлення, розвитку (модернізації) соціальних послуг.

Загалом за утворення вказаної ТСК проголосували 352 народних депутати.

Під час обговорення проєкту постанови народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок звернувся до членів Тимчасової слідчої комісії з вимогою дуже ретельно дослідити випадки порушень прав дітей.

«За нашою інформацією, такі порушення найчастіше трапляються щодо дітей із особливими освітніми потребами, тобто під час реалізації інклюзивної освіти, а також почастішали відмови у навчанні дітям у тому чи іншому навчальному закладі. Все це потрібно дуже уважно дослідити. Крім того, я б радив членам ТСК звернути увагу на виконання Національною соціальною сервісною службою України своїх повноважень і функцій щодо захисту прав дітей», – зазначив народний депутат.

До складу Тимчасової слідчої комісії з питань розслідування випадків та причин порушення прав дитини увійдуть 10 народних депутатів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова