«Батьківщина» підтримала призначення іменних стипендій ВРУ молодим ученим

«Батьківщина» підтримала Постанову парламенту про призначення у 2018 році іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених (№ 8418).

Як заявив співавтор постанови народний депутат фракції «Батьківщина» Іван Кириленко, наука не має фінансуватися по залишковому принципу, оскільки це шлях у нікуди для держави.

До того ж він повідомив, що річне бюджетне фінансування науки в Україні дорівнює фінансуванню середнього університету в Європейському Союзі.

Іван Кириленко також повідомив сумну статистику про те, що за попередній рік з нашої країни поїхало 25 тис. молодих вчених.

«Один із президентів США колись сказав, що ми фінансуємо науку не тому, що ми багаті, а ми багаті тому, що фінансуємо науку», – наголосив політик.

Відповідною постановою визначаються кандидатури на призначення у 2018 році 30 іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених в обсязі 2 тис. грн щомісячно.

Фракція також підтримала Постанову про присудження Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим у галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок за 2017 рік.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова